A Hotel Nemzeti Budapest szálloda Reservation Supervisor kollégát keres!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Szeretnél egy igazán jó csapat részese lenni? Erősítsd tudásoddal és tapasztalatoddal a Hotel Nemzeti Budapest MGallery sorait!
favourite
Cégnév
Hotel Nemzeti Budapest MGallery
Elvárások
Az általunk elvárt szakmai kompetenciák:

• Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
mind szóban, mind írásban
• Microsoft Excel és Word készség szintű
ismerete
• Legalább 1 év szállodai rezervációs tapasztalat
• Felsőfokú végzettség

Személyes kompetenciák:

Fontos számunkra, hogy kikkel dolgozunk együtt. Számunkra az ideális jelölt:

• Talpraesett, precíz, rugalmas és megbízható
• Jól szervez, tervez, priorizál és
megoldásfokuszú
• Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
jellemzi
• Közvetlen kommunikáció híve
Amit ajánlunk
• Egy laza, családias csapatot, ahol jól érezheted
magad munka közben
• Egy stabil, megbízható munkahelyet
• Versenyképes fizetést
• Rugalmas munkaidőt (részmunkaidőre is
nyitottak vagyunk)
• Közösségi rendezvényeket
• Személyzeti étkezést
• Tréningeket és fejlődési lehetőséget
• Kedvezményt az Accor Hotels szállodáiban
• Kedvezményes szállásfoglalást belföldi
szállodákban
Feladatok
• Szobafoglalási részleg irányítása
• Rendelésállomány naprakészen tartása az
Accor minőségi elvárásainak megfelelően
• Egyéni/ csoportos foglalások és bankett
értékesítés
• Árajánlatok, szerződések, proformák készítése,
kiküldése
• Sales /Revenue Manager munkájának
támogatása
• Folyamatos kapcsolattartás a szálloda üzleti
partnereivel
Előny
• Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
duo csomag
Amennyiben szimpatikusnak találsz bennünket és alkalmasnaak érzed magad a pozíció betöltésére, ne habozz, jelentkezz hozzánk önéletrajzod feltöltésével és fizetési igényed megjelölésével!
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok