hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales representative - Russian speaking

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

Utazásszervező cégünk oroszul beszélő értékesítő kollégát keres.
favourite
Elvárások
Értékesítési tapasztalat turizmus területén
Orosz nyelv tárgyalóképes használata
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Céges telefon és laptop
Feladatok
Cégünk bemutatása, promotálása orosz ajkú országokban, új ügyfelek szerzése.
Esetleges foglalások rögzítése, végrehajtása
Előny
Angol nyelv ismerete
Szükséges nyelvismeret
Orosz felső
Jelentkezés
Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címre várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Értékesítési manager
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink