hirdetés

Repülőjegy-értékesítőt keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

A Last Call Travel Utazásszervező Iroda nemzetközi IATA repülőjegy-értékesítő és utazásszervező munkatársat keres csapatába azonnali kezdéssel.
favourite
Elvárások
- repülőjegy-értékesítésben szerzett többéves tapasztalat
- Galileo foglalási rendszer ismerete
- angol nyelvtudás írásban és szóban
- hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- elhivatottság
- precíz, gyors, önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
- azonnali munkakezdés
- stabil háttér
- változatos munka
- innovatív, fiatalos csapat
Feladatok
- teljes körű utazási ajánlatok készítése
- repülőjegy foglalás és kiállítás, szállásfoglalás
- kapcsolattartás partnerekkel, utazási tanácsadás
- megrendelések, foglalások teljes körű kezelése és lebonyolítása
- számlázási és adminisztrációs feladatok ellátása

Teljes szöveg
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok