Idegenforgalmi értékesítő - Székesfehérvár

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Székesfehérvári irodánkba, kiválóan kommunikáló, udvarias, határozott fellépésű, precíz, megbízható munkatársat keresünk.
favourite
Elvárások
 Legalább középfokú végzettség
 Ügyfélközpontúság
 Kiváló kommunikáció írásban és szóban
 Felhasználói szintű informatikai ismeretek
 Hosszútávú, teljes munkaidős munkalehetőséget egy nagy múltra visszatekintő szervezetnél
 Kihívásokkal teli munkakört
 Fejlődési lehetőséget, más területek megismerését
Feladatok
 A szervezet termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése, tájékoztatás nyújtása
 Utazási csomagok értékesítése
 Biztosítások kötése
 Kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban
 Számlázás, pénztárkezelés
 Riportok készítése
Előny
 Idegenforgalmi végzettség és tapasztalat
 Személyes ügyfélszolgálati tapasztalat
 Biztosításközvetítői végzettség
Szükséges nyelvismeret
Angol közép

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Fejér megye