hirdetés

Társasutazás szervező referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Budapesti iroda referenst keres.
favourite
Elvárások
Referensi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Jó problémamegoldó képesség
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Változatos feladatok
Pozitív, jó hangulatú csapat
Utazási lehetőségek
Feladatok
Utazási csomagajánlatok tervezése és szervezése
Folyamatos termékfejlesztés
Előny
Repjegyes jártasság előnyt jelent
Egyéb megjegyzés
Kérjük, hogy csak valóban utazásszervezői referens munkakörben jártas kollégák jelentkezzenek!
Fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés