hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Nappalos recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Egész évben nyitva tartó, többnyire hosszú távú bérlőkkel üzemelő budapesti apartmanház nappalos recepciós munkakörbe keres munkatársat.
favourite
Elvárások
Magabiztos angol nyelvtudás
Szállodai rendszerek, extranetek ismerete
Pontos munkavégzés
Amit ajánlunk
Teljes munkaidő, napi 12 óra
Személyzeti étkezés
Korrekt bérezés
Feladatok
Check-in/check-out
Fizettetés, számlázás
Foglalások kezelése
Részlegekkel való szoros együttműködés
Előny
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jelentkezés
Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Egyéb
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink