hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Soroksári Auchan üzletsoron lévő utazási irodába gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk.
favourite
Cégnév
Pacific Travel Kft.
Elvárások
Legalább középfokú idegenforgalmi végzettség
Kiváló kommunikációs készség
Önálló munkavégzés
Számítógépes ismeretek
Feladatok
Ajánlatkészítés
Utasok teljes körű tájékoztatása
Szerződéskötés
Kapcsolattartás ügyfelekkel és a partnerirodákkal
Jelentkezés
Fényképes önéletrajzokat az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címre várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Utazási iroda / képviselet vezető
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink