TENSI Holiday utazási tanácsadót keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Azonnali kezdéssel keresünk olyan gyakorlott utazási tanácsadót, aki szereti a kihívásokat és szívesen csatlakozik egy innovatív csapathoz.
favourite
Cégnév
TENSI Utazási Iroda
Elvárások
- Hasonló munkakörben eltöltött min. 1-2 év szakmai tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Precíz, igényes, rugalmas, gyors és önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Elhivatottság, ügyfélorientált szemlélet
- 38 éve működő megbízható, folyamatosan megújuló, innovatív utazási iroda vagyunk.
- Lehetőség az önálló és kreatív munkára
- Versenyképes fizetés bónusz rendszerrel

Feladatok
Saját szervezésű utak értékesítése, egyéni utak szervezése, szállásfoglalás. Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
Előny
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Repülőjegy értékesítő vizsga
Szükséges nyelvismeret
Angol közép