Utazásszervező

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Egzotikus utazások szervezésére keresünk kollégát a III. kerületbe!
favourite
Cégnév
Araamu Travel Utazási Iroda
Elvárások
- egzotikus úti célok ismerete,
- legalább középfokú aktív angol nyelvtudás,
- legalább 3 éves utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat,
- repülőjegyezés,
- egzotikus helyeken szerzett személyes tapasztalat,
- önálló, pontos munkavégzés
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés,
- szakmai fejlődési lehetőség,
- biztos munkahely,
- kellemes munkahelyi környezet
- családbarát munkaidő (H-P: 9-17, Szo-V: ZÁRVA)
Feladatok
Foglalások teljes lebonyolítása. Partnerekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás (angolul is), repülőjegy foglalás.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok