Bővülő csapatunkba utazási ügyintéző munkatársat keresünk!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Utazási ügyintéző munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel. Egzotikus desztinációk ismerete előnyt jelent, de nem feltétel.
favourite
Cégnév
AURORA TRAVEL
Elvárások
Jó kommunikációs készség
Kiváló problémamegoldó képesség
Társalgási szintű angol nyelvismeret
MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
Biztos háttér
Versenyképes jövedelem
Fiatalos csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Azonnali munkakezdés
Modern, naprakész rendszerek használata
Kellemes munkakörnyezet
Feladatok
Utazások szervezése, közvetítése és értékesítése
Szállással, autóbérléssel, transzferrel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
Kapcsolattartás partnerekkel
Utasok kiszolgálása
Foglalások készítése, nyomon követése
Számlák kiállítása, adminisztrációs feladatok ellátása
Előny
Felsőfokú végzettség
Több év releváns szakmai tapasztalat
GDS rendszerek (Galileo) ismerete
További nyelvismeret
Felsőfokú angol nyelvtudás
Egzotikus úti célok szervezésében szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Cégünk több mint 24 éve működik IATA irodaként. Fő tevékenységi köreink közé tartozik az utazásszervezés és utazásközvetítés. Szabadidős utazások mellett üzleti utaztatással is foglalkozunk. Magyarország egyik legnagyobb árualapja nálunk található. Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Danubius utca 4.