Magyarország első felnőttbarát szállodája szállodaigazgatót keres.

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyvezető igazgató / Igazgató

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező szállodaigazgatót keres Egerbe.
favourite
Teljes szöveg

Munkakör részletezése, feladatok:
• A szálloda teljes személyzetének irányítása, munkájuk ellenőrzése
• Aktív szerep vállalása a szálloda értékesítési és üzemeltetési koncepciójának kidolgozásában és stratégiai döntések meghozatalában
• A szálloda kiemelt üzleti partnereivel folyamatos kapcsolattartás
• A költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
• A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
• Beszállítók felülvizsgálata
• A tervezett fejlesztések szakmai felügyelete
• HR feladatok
• Rendszeres adatszolgáltatás a tulajdonos részére

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Több éves szállodaigazgatói vagy szállodai operatív területen szerzett vezetői tapasztalat
• Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
• Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
• Kiemelkedő vezetői készségek
• Üzleti és stratégiai gondolkodásmód
• Hostware szállodai szoftver ismerete
• Folyamatos terhelhetőség
• B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
• Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
• Versenyképes jövedelem
• Hosszú távú munkalehetőség
• Önálló munkavégzés lehetősége
• Igény esetén lakhatási támogatás

Munkaidő: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
• Fényképes önéletrajz
• Motivációs levél

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen lehet:
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye