Egri szálloda szakácsot keres.

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező szakácsot keres Egerbe.
favourite
Teljes szöveg

Főbb feladatok:
• Ételek elkészítése a konyhafőnök utasításai szerint
• Ételek minőségének biztosítása
• A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
• A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások:
• Szakács végzettség
• 2-3 év szakács tapasztalat
• Tiszta, rendezett munkavégzés
• Csapatmunkára való alkalmasság
• Rugalmasság
• Együttműködő, nyitott, barátságos személyiség
• Megbízhatóság
• Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Modern, igényes környezetben történő munkavégzés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Változatos feladatok

Munkaidő: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
• Önéletrajz

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen lehet:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye