Szállodai recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Mellow Mood Hotels SZÁLLODAI RECEPCIÓS munkakörbe keresi kollégáit újonnan nyíló belvárosi négycsillagos szállodájába!
favourite
Cégnév
Mellow Mood Hotels
Elvárások
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, valamint még egy idegen nyelv ismerete
• Vendégközpontú szemlélet
• Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Kifogástalan megjelenés
• Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet
• Minimum középfokú végzettség
• Váltott műszak vállalása (nappal-éjszaka)
• MS Office programok felhasználó szintű ismerete
Amit ajánlunk
• Versenyképes bérezés
• Rugalmas havi beosztás
• Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
• Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
• Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
• Munkaruha biztosítása
• Összetartó szakmailag is felkészült, lendületes csapat
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
Feladatok
• Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
• Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
• Vendégek színvonalas kiszolgálása
• Concierge feladatok ellátása, programok ismertetése, értékesítése igény esetén azok szervezése
• Vendégpanaszok gyors, hatékony és magas színvonalon történő kezelése
Előny
• Hostware program ismerete
• 4-5*-os szállodában szerzett szakmai tapasztalat