Szállodai recepciós kollégát keresünk Egerbe

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező, pozitív kisugárzású munkatársakat keres Recepciós munkakörbe.
favourite
Teljes szöveg

Főbb feladatok:
• Vendégek fogadása, érkeztetése, utaztatása
• Számlázás és pénzkezelés, a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése
• Telefonhívások és e-mailek kezelése
• Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése
• Kapcsolattartás a részlegekkel
• Az üzemelés során felmerülő problémák kezelése, azok továbbítása az illetékes részleg felé

Elvárások:
• Kedves, mosolygós személyiség, pozitív kisugárzás
• Kiváló kommunikációs képesség
• Legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
• Számítógépes ismeret (Microsoft Office)
• Szállodai tapasztalat (Hostware ismerete előny)
• Terhelhetőség
• Nappali és éjszakai munkarend vállalása
• Egri lakhellyel rendelkezők előnyben

Amit biztosítunk:
• Egyedülállóan szép munkakörnyezet
• Hosszútávú munkalehetőség
• Fiatalos, támogató csapat
• Fejlődési lehetőség
• Cafeteria

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
• Fényképes önéletrajz

munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye