Egri szálloda Felszolgáló munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező munkatársakat keres Felszolgáló munkakörbe.
favourite
Teljes szöveg

Főbb feladatok:
• Ételek és italok színvonalas felszolgálása
• Svédasztalos reggeli szervizelése
• Tányérszervizes, gourmet vacsora felszolgálása
• Vendégek fogadása és személyre szabott kiszolgálása
• Rendelések felvétele, számlázás
• Vendégelégedettségre való törekvés

Elvárások:
• Vendéglátásban szerzett tapasztalat (végzettség előny)
• Legalább erős középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás (főleg szóban)
• Hostware ismerete előny
• Kiváló kommunikációs képesség
• Ápolt, jó megjelenés, határozott fellépés
• Terhelhetőség
• Rugalmasság
• Egri lakhellyel rendelkezők előnyben

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Rugalmas munkabeosztás
• Támogató csapat
• Megbízható munkahely
• Cafeteria

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
• Fényképes önéletrajz

munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye