Egri szállodába Éttermi teremfőnököt keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Imola Hotel Platán szakmai tapasztalattal rendelkező, pozitív kisugárzású munkatársat keres Éttermi teremfőnök pozícióba.
favourite
Teljes szöveg
Az Imola Hotel Platánban kulcsfontosságú szerepet kap a gasztronómia és a borkultúra. Gourmet vacsorával, a hagyományokon alapuló, megújuló magyar konyha remekeivel, illetve a nemzetközi konyha specialitásaival várja Vendégeit.

Éttermi teremfőnök főbb feladatai:
• Szálloda F&B részlegének magas színvonalú szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
• Felszolgálók munkájának felügyelete és irányítása, felszolgálók és tanulók oktatása
• Készletgazdálkodás, leltározás, számlázási fegyelem betartatása
• Beosztás elkészítése, munkaerő-gazdálkodás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
• A vendégelégedettség folyamatos figyelése, és aktív jelenlét az étkezéseknél
• Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Több éves szakmai-, vezetői tapasztalat
• Vendégközpontúság, udvariasság, figyelmesség, határozott fellépés
• Rugalmasság, igény a legjobb megoldások megtalálására
• Lelkiismeretes munkavégzés
• Sommelier végzettség előny
• Számítógép ismeret (Word, Excel programok)
• Hostware szállodai szoftver ismerete előny
• Angol/német nyelvtudás (további nyelvismeret előny)

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődés
• Versenyképes fizetés
• Modern, igényes környezetben történő munkavégzés
• Utazási támogatás/Lakhatási támogatás
• Cafeteria

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
• Önéletrajz
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye