Balatonfüredi szálloda felszolgáló munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Fiatalos csapatunkba keressük munkájára és környezetére is igényes felszolgáló kollégánkat.
favourite
Elvárások
Szakmai végzettség.
Idegen nyelv ismeret.
Számítógépes ismeret (hostware).
Vendégorientált szemléletmód.
Munkakörnek megfelelő és elvárt megjelenés.
Amit ajánlunk
Stabil háttér.
Versenyképes fizetés.
Cafeteria.
Feladatok
vendégek kiszolgálása, italok készítése és szervírozása.
Adminisztrációs feladatok ellátása.
Munkaterület tisztán tartása.
A szállodában zajló rendezvények minden igényt kielégítő lebonyolítása.
fényképes önéletrajz
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
munkavégzés helye Munkavégzés helye Veszprém megye