Utazási ügyintéző - Miskolc

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Miskolci irodánkba Utazási Szakértő(k) jelentkezését várjuk!
favourite
Cégnév
Viva Travel Utazási Központ
Elvárások
Köztünk a helyed :
- ha már dolgoztál utazási irodában, (nem alapfeltétel, de nagy előny)
- ha ismered a tour-operátorok kínálatait és a foglalási rendszereket, (ez sem alapfeltétel, de szintén nagy előny)
-ha a fentieknek esetleg nem felelsz meg, de sok országban jártál már repülővel,
kérjük, hogy jelentkezésedben részletesen sorold fel őket. Elsősorban a mediterrán országok érdekelnek bennünket!)
- ha beszélsz legalább középfokon angolul/németül
- ha felelősségteljességeddel és szakértelmeddel szívesen segítenél másokat,
- ha érdekelnek az innovatív eszközök,
- ha képben vagy földrajzilag és szeretnél még többet látni és tanulni a nagyvilágból,
Amit ajánlunk
Amit kínálunk:
- bejelentett állás kiemelkedő jövedelemmel + juttatás (pl. saját nyaralás kedvezményes áron)
- hosszútávú együttműködés
- fiatalos, nyitott légkör
- barátságos és innovatív irodai környezet Miskolc belvárosában.
- folyamatos szakmai képzések
- rendszeres külföldi tanulmányi utak
- előrelépési lehetőség
Feladatok
Ami a feladatod lesz:
- nagyon gyors tanulás a segítségünkkel, ha nincsen tapasztalatod a fentiekben
- utasaink magas szintű kiszolgálása (értékesítés, tanácsadás, adminisztráció) és az ehhez kapcsolódó dokumentáció: ajánlatkészítés, foglalás, stb.
- teljes, heti 40 órás munkaidőben, (alkalmanként hétvégi munkavégzés is várható.)
- napi, rendszeres személyes és telefonos kommunikáció utasainkkal és partnereinkkel.
- kreatív ötletelés csapatunk tagjaival és munka okos megoldásokkal lásd: céges telefon, laptop stb.
Előny
Utazási irodában szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
munkavégzés helye Munkavégzés helye Borsod - Abaúj - Zemplén megye