Viszonteladó-utazásszervező pozíció

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Irodánk szabadidős, kiutaztatási üzletágába gyakorlott viszonteladót/utazásszervezőt keresünk egzotikus és nyaralóutak értékesítésére.
favourite
Elvárások
releváns több éves viszonteladói/utazásszervezői gyakorlat
egzotikus desztinációk értékesítésében szerzett tapasztalat
Bistro portál/TOMA maszk ismerete
Amadeus repülőjegy foglalási rendszer használata
Ms Office és egyéb irodai alkalmazásokban magas szintű jártasság
új ismeretek iránti érdeklődés, tanulási hajlandóság
precíz, önálló munkavégzés
ügyfélorientált szemlélet
kiváló értékesítési véna
eredményorientált és pozitív gondolkodásmód
felelősségteljes és megbízható hozzáállás
tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
kellemes irodai környezet és/vagy home office
szakmai fejlődés lehetősége
versenyképes jövedelem
Feladatok
egzotikus utak viszonteladása/szervezése és értékesítése az ügyfelek egyéni igényeinek megfelelően, repülőjegy ajánlattal
ajánlatok, foglalások teljes körű intézése
a feladatkörhöz tartozó adminisztráció/számlázás/utazási dokumentumok/statisztikák, stb.
részvétel partner rendezvényeken
folyamatos ügyfélkör építés
Előny
egzotikus desztinációk személyes ismerete, az utazás szeretete
saját ügyfélkör
szakirányú végzettség
proaktív szemléletmód
terhelhetőség
jó stressztűrő képesség
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Irodánk a hazai kiutaztatási piac egyik meghatározó szereplője. Értékesítési csapatunkat bővítjük egzotikus és nyaralóutak értékesítésében jártas kollégával.

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés