1000 Út Utazási Iroda utazási tanácsadót keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Irodánk a forgalom növekedése miatt bővíti a munkatársai létszámát. Jelentkezz, és legyél Te is a jó hangulatú és nagyszerűn csapatunk tagja!
favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Elvárások
- Motiváltság
- Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
- Pontosság
- Jó kommunikációs készség
- Tanulékonyság
- Jó értékesítési és szervezési képességek
- 21 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében, és amelynek további tervei vannak a növekedés és fejlődés irányába
- Dinamikus környezet
- Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
- Reprezentatív irodai környezet
- Versenyképes fizetés
- Lehetőség kreatív munkára
Feladatok
Saját szervezésű csoportos utazások értékesítése: kommunikáció az utasokkal, levelezés, visszaigazolások kezelése.
Utazásszervezési feladatok: szállás, repülőjegy értékesítés, partneri ajánlatok értékesítése.
Előny
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat. Üdülési desztinációk, foglalási, ügyviteli, repülőjegy foglalási rendszerek ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Telefon: +20 415 9534
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok