UTAZÁSSZERVEZŐ REFERENS - csoportos utak

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A Haris Travel Club bővülő csapatába kiutaztatási referens kollégát keres azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Haris Travel Club
Elvárások
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Szakirányú végzettség
Kiváló szervezőkészség, precizitás
MS Office magabiztos ismerete
Elhivatottság az idegenforgalmi szakma iránt
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Cafeteria, utazási költségtérítés
Változatos és kihívást jelentő feladatok
Jó hangulatú csapat, fiatalos munkahelyi környezet
Stabil hátterű cég
Utazási lehetőség
Feladatok
Csoportos utazások teljes körű megszervezése az ajánlatkéréstől a teljes programszervezésen át, az utazások árkalkulációinak elkészítéséig és pénzügyi nyomonkövetéséig
Angol nyelvű kapcsolattartás és együttműködés külföldi partnerekkel
Foglalási rendszerek kezelése
Új programcsomagok kialakítása és lebonyolítása
Előny
Idegenforgalmi szakmában szerzett tapasztalat
További nyelvek ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Az állásra jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél elküldésével és a bérigény megjelölésével lehet.