Angol tour operator kiutaztatási referenst keres szerződéskötési tapasztalattal

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Go West angol utazásszervező cég budapesti fiókjába keresünk olyan utazásszervező kollegát akinek bizonyított tapasztalata van (szolgáltatói) szerződéskötésben Európában illetve lehetőség szerint kifejezetten Nagy Britanniában is.
favourite
Cégnév
Go West Hungary Kft
Elvárások
- önálló munkavégzés
- magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
- precizitás
- jó szervezőkészség
- csapatszellem
- terhelhetőség
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- utazásszervezés és szerződéskötés terén szerzett legalább 3 év gyakorlat
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- kellemes munkakörnyezet
- barátságos összetartó csapat
Feladatok
- teljes körű utazásszervezés
- szolgáltatószerződések ártárgyalások és szerződések kötése
- árualap bővítése
- kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel és szolgáltatókkal
- foglalási rendszer használata
Előny
- helyismeret Európában
- legalább középfokú német nyelvtudás
- 2. nyelvismeret
- szakirányú végzettség
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Irodánk Kispesten, metró közelében található.
Teljes szöveg
Go West angol utazásszervező cég budapesti fiókjában bővítenénk fiatalos, vidám csapatunkat. Olyan utazásszervező kollegát keresünk, akinek van bizonyított tapasztalata (szolgáltatói) szerződéskötésben Európában illetve lehetőség szerint kifejezetten Nagy Britanniában is.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)