Ötcsillagos kelet-tiroli osztrák wellness-medical hotelbe több pozícióra keresnek kollégákat

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az olasz határhoz közel, a Dolomitok alján, meseszép, családi tulajdonban lévő luxus hotelbe várnak munkavállalókat. Pozitív életszemléletű, jó kommunikációs készségű munkatársak jelentkezését várjuk.
favourite
Cégnév
Grandhotel Lienz*****
Elvárások
- top megjelenés
- minimum középfokú német nyelvismeret
- tapasztalat a munkakörben
- megbízható, rugalmas, problémamegoldó, segítőkész fellépés,
- önálló, felelősségteljes munkavégzés
Amit ajánlunk
- elegáns környezet,
- fiatalos, dinamikus csapat
Feladatok
-recepciós
-Chef de Rang
-Commis de Rang
-szobaasszony
Előny
- szállodai tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Egyéb megjegyzés
Pozitív életszemléletű, jó kommunikációs készségű munkatársak jelentkezését várjuk.
Teljes szöveg
Ötcsillagos dél-tiroli osztrák wellness-medical hotelbe több pozícióra keresnek kollégákat
Pozitív életszemléletű, jó kommunikációs készségű munkatársak jelentkezését várják
Fényképes önéletrajzokat az alábbi elérhetőségre kérünk:
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld