hirdetés

Utazásszervező operátor, ki- és beutaztató referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Globális ázsiai tour operator Budapesten működő közép-európai központjába keres december végi, januári kezdéssel fiatal, akár pályakezdő diplomás, vagy 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkező munkatársat, referensi és operátori munkakörbe
favourite
Cégnév
Miki Travel central and Eastern Europe Kft
Elvárások
• MS Office kitűnő ismerete és
• középfokú szintű írásbeli és tárgyalási angol tudás
szükséges
Amit ajánlunk
• Versenyképes, garantált 13 havi jövedelem
• Cafeteria
• Havi bérlet
• Home office rezsitámogatás
• Utazási lehetőség
• Osztott munka: iroda + home office
• Szakmaorientált, vidám fiatalos csapat
Feladatok
• Ajánlatok bekérése
• Kapcsolattartás a sales és központi irodákkal
• Kalkulációk készítése
• Ajánlatadás, bonyolítás idegen nyelven
Előny
• Kiutaztató irodánál, vagy globális cégnél szerzett
szervezői tapasztalat
• Olasz, spanyol, német nyelvismeret
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
emailcímre, melyhez az alábbiakat szükséges mellékelni:
• Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajz és
• angol nyelvű, rövid motivációs levél (cover letter)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok