hirdetés

be-ki utazásszervező

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Be- és kiutaztatással egyaránt foglalkozó utazási irodánk teljes munkaidőben kiutaztatási referenst keres. Fontos számunkra a szakma szeretete, a csapatmunka, a folyamatos fejlődés. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, ügyfélközpontú irodának a tagja lenni.
favourite
Cégnév
Mettravel Kft.
Elvárások
Mint ember legyél:

- kedves, udvarias és közvetlen az emberekkel

- találd fel magad váratlan vagy elsőre bonyolultnak tűnő helyzetekben

- legyenek önálló ötleteid és legyél nyitott, hogy ezt megbeszéld másokkal is

Mint kolléga:

- ha van turizmusban szerzett szakmai tapasztalatod, gyakorlatod az előnyt jelent

- ha nincs tapasztalatod, akkor sem lesz gond, ha kész vagy arra, hogy új dolgokat tanulj meg

- legyél figyelmes és igényes a munkádra

- ha beszélsz angolul, az sokat segít a munkában

- ha az angolon kívül más nyelven is beszélsz, azt pedig ki tudod használni

- lásd be ha hibázol, ellenben merj szólni amint észreveszed, mert akkor gyorsan van megoldás is
Amit ajánlunk
kellemes irodai légkör

- fejlődési lehetőség az utazásszervezésben

- bejelentett fizetés

- állandóság

- fiatalos csapat

- versenyképes jövedelem
Feladatok
érdeklődő utasok tájékoztatása

beérkező ajánlatok kezelése - ajánlatkészítés

foglalások ügyintézése

biztosítás kötése

utazásszervezéshez kapcsolódva:

utaslisták készítése

szobalista készítése

utastájékoztatók készítése és küldése

utazásszervezői, illetve közvetítői feladatok ellátása

szállásfoglalás és a szállásadó partnerekkel való kapcsolattartás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
szükséges végzettség Szükséges végzettség Alapfok