A turizmus fellendülését várják ettől a fejlesztéstől Erdélyben

A turizmus fellendülését várják ettől a fejlesztéstől Erdélyben 

Több mint féléves szünet után folytatódnak az útépítési munkálatok Erdély látványos hegyi útján, Nagyenyed és Abrudbánya között - erősítette meg az MTI-nek Lőrincz Helga nagyenyedi alpolgármester.
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére