Ünnepeltek a győztes szakácsok 

Élesben főzött a vendégeknek a 2 éve elkezdődött első Czifray-versenykurzus 12 versenyzője vasárnap a Magyar Gasztronómiai Egyesület díjátadóval egybekötött zárógáláján - írja a Nyugathír.

Véget ért a Cifray-versenykurzus 

A Magyar Gasztronómiai Egyesület (MGE) 2009 elején hirdette meg szakácsoknak a “Czifray-versenykurzust”, ami Magyarországon új műfaj: önképzés és önképzés-tanulás több fordulós verseny formájában.
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére