Hivatalos minősítést kaptak az erdészeti iskolák

Hivatalos minősítést kaptak az erdészeti iskolák 

Ünnepélyes keretek között vették át minősítő okleveleiket az Erdészeti Erdei Iskolák március 21-én, az Erdők Nemzetközi Napján a Budakeszi Vadasparkban.
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére