Lombardia tartomány vörös zónába került narancs helyett

Lombardia tartomány vörös zónába került narancs helyett 

A központi kormányzat egy héttel ezelőtt vörös zónába sorolta az észak-olaszországi Lombardiát, így a boltoknak, éttermeknek és iskoláknak is be kellett zárniuk.
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére