Lukács Gábor cikkek
15 év után elköszön
Lukács Gábor 15 éven keresztül kiemelkedő eredményességgel vezette az osztrák Nassfeldi Turisztikai Régió képviseletét Magyarországon (menedzsmentje alatt a karintiai Nassfeld régió a magyarok által 2. legtöbbet látogatott osztrák téli desztinációvá vált).