Magyar-Szlovén Turisztikai Munkacsoport cikkek
Szlovénia erősítené turisztikai kapcsolatait hazánkkal
December 14-én Mariborban tartotta negyedik ülését a Magyar-Szlovén Turisztikai Munkacsoport. Az együttműködés célja a tapasztalatcsere és a két ország közötti turisztikai forgalom élénkítése.