Beperli az államot a lezárások miatt a holland vendéglátóipari szövetség

Beperli az államot a lezárások miatt a holland vendéglátóipari szövetség 

A holland szövetség kárpótlást vár el az elmúlt hónapok kiesett forgalma miatt, és azt, hogy az állam engedélyezze az október óta zárva tartó vendéglátó egységek mielőbbi újnyitását.
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére