Keszthelyen is bevezethetik a helyi pénzt 

Keszthelyen is bevezetnék fizetőeszközként a balatoni koronát – közölte a város önkormányzata. A helyi pénz bevezetésének lehetőségéről soron kívüli testületi ülésen tárgyaltak a város képviselői. 
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére