Mellrákinfó Egyesület cikkek
Gasztronómia rózsaszínben
A vendéglátóhelyek különleges, rózsaszín ételekkel és desszertekkel hívják fel a figyelmet a betegség korai felismerésének fontosságára.
Rózsaszín ételekkel a mellrák ellen
Michelin-ajánlott étterem is csatlakozott az idei pink gasztronómiai hónaphoz, mely a mellrák elleni küzdelemre kívánja felhívni a figyelmet