Gasztronómia rózsaszínben

Gasztronómia rózsaszínben 

A vendéglátóhelyek különleges, rózsaszín ételekkel és desszertekkel hívják fel a figyelmet a betegség korai felismerésének fontosságára.
Rózsaszín ételekkel a mellrák ellen

Rózsaszín ételekkel a mellrák ellen 

Michelin-ajánlott étterem is csatlakozott az idei pink gasztronómiai hónaphoz, mely a mellrák elleni küzdelemre kívánja felhívni a figyelmet
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére