ICOMOS díjat kapott a Lukács 

Az évszázados hagyományokkal rendelkező Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda idén márciusban vehette át ötcsillagos minősítését a Magyar Fürdősszövetség tavaszi közgyűlésén. 2013. április 18-án, a Nemzetközi Műemléki Világnapon Szőke László, a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. vezérigazgatója, valamint Éva Mariann, a fürdő vezetője újabb elismerő oklevelet vehetett át. Az ICOMOS Magyar Nemzeti Bizottsága a fürdőkomplexumot kiemelkedő és példamutató helyreállításának elismeréseként ICOMOS díjban részesítette. 
Feliratkozás a Turizmus Online hírlevelére