Hallott már a Magyar Evő Versenyzők Szövetségéről?

Pedig van ilyen. És arról, hogy világversenyi részvételi álmokat dédelgetnek?
Magyar cukrász a párizsi világverseny döntőjében

Menyhárt Attila nyerte a World Chocolate Masters közép-európai fordulóját. Így 2022 októberében ott lesz a világ legnagyobb cukrászversenyének döntőjében, Párizsban.
Ezek a sportesemények dobhatják meg idén a turizmust Magyarországon

2020-ban is több olyan nemzetközi sportesemény várható Magyarországon, amelyek nem csak a sportot kedvelők, de a vendéglátásban, turizmusban dolgozók kedvét is feldobhatják.

Idén Magyarország rendezi az Ifjúsági Sommelier Világbajnokságot

A Chaîne des Rôtisseurs Világszervezet szabályzatai alapján ez évben is megrendezi a szállodákban és éttermekben dolgozó ifjú sommelier-ek és szakácsok részére a nemzeti válogató versenyeket. A nemzeti válogató versenyek győztesei pedig az Ifjúsági Világbajnokságokon vesznek részt.

Jól szerepeltünk a WACS világdöntőjén

A melegkonyhás szakács világverseny döntőjében mind szakács, mind cukrász csapatunk előkelő helyen végzett!