A szálloda célja, hogy hölgyvendégei környezetét az otthon melegéhez és kényelméhez hasonló módon alakítsa ki, és komfortosabbá tegye a hotelben eltöltött időt egy fárasztó üzleti megbeszélés után. A „Business Woman” szobák a standard szobákhoz képest speciális szolgáltatásokkal és bekészítésekkel egészülnek ki az otthonos atmoszféra kialakítása végett. A fürdőszobákban ionizációs hajszárító és sminklemosó készlet segíti a hölgyeket az ápolt külső elérésében, míg a relaxáció pillanatait női divat- és életmód magazinok, illóolaj-párologtató, ingyenes internetcsatlakozás, illetve extra csokoládé bekészítés teszi teljessé. A fárasztó nap után a vendég hangulatához illő filmeket nézhet, kellemes zenét hallgathat a szobában elhelyezett DVD és CD lejátszónak köszönhetően. A hölgyek kikapcsolódásáról és feltöltődéséről az Aphrodite Spa Health and Wellness központja gondoskodik, amelynek termálmedencéit a szálloda közelében található Margitsziget forrása táplál.
„Business Woman” szobák a Ramada Plaza Budapestben
2008 márciusától kifejezetten üzletasszonyok számára kialakított szobákkal várja vendégeit a Ramada Plaza Budapest (régi nevén Corinthia Aquincum Hotel).

Átadták az idei Aranynap-díjakat
Hat magyarországi konferencia és wellness szálloda, valamint rendezvényhelyszín kapott elismerést.

Napfényes fejezet – a Danubius-lánc, köztük a Hotel Helia megújulásáról
A Danubius Hotel Helia – nevéhez méltóan, hiszen a „Helia” a Naphoz kötődőt jelenti – fénylő pont a főváros szállodai kínálatában.

Újabb négy ház a Hilaris Hotels portfóliójában
Négy magyarországi szálláshellyel bővül a szállodalánc.

Megkezdődött a 44. Országos Borverseny
Mintegy 2700 palack bor versenyez.

Már fogad vendégeket Hévíz legújabb szállodája
Az ötcsillag superior minősítésű hotel 285 szobájában több mint 600 vendéget tud fogadni.

Turisztikai fejlesztés Nógrádban
Jelentős felújításon esik át az 1973 óta működő Salgó Hotel.

Hunguest hotelek Hévízen: wellness és kikapcsolódás egy helyen
A Hunguest Hotels szállodaláncnál a lánc számos szállodája teljes körűen megújult, köztük hévízi egységeik is.

Belföldi és nemzetközi vendégérkezések hazai szálláshelyeken
A Nemzeti Turisztikai Adatszolgáltató Központ (NTAK) adatai szerint eddig 2,4 millió belföldi és 2,6 millió nemzetközi turistát regisztráltak a hazai szálláshelyek.

Két új magyar szálláshely a világ fenntartható turizmusának térképén
Két észak-magyarországi szálláshely nyerte el ma a nemzetközi Good Travel Seal minősítést, amelyet a világ egyik vezető fenntarthatósági turisztikai értékelőrendszereként tartanak számon.

MSZÉSZ márciusi trendriport – kevesebb belföldi vendég, mint tavaly
Márciusi trendriport a KSH adatai alapján.
Interjú

Nagybor vagy semmi
A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk
Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban
Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.