A Xiamen Yuanchang Real Estate Development Co. Ltd. tulajdonában álló, és várhatóan 2010-ben nyitó Kempinski Hotel Xiamen a város legmagasabb épülete lesz, amely a Yun Dang tó közelében helyezkedik majd el. A szálloda a 39 emeletből álló torony 9-től 23-ig emeletén 448 tágas szobával várja vendégeit. A hotel felett elhelyezkedő emeleteken irodákat alakítanak ki. A szálloda több étteremben (kontinentális étterem, Kempi Deli, Paulaner Brewery, hagyományos kínai étterem) kínálja széles étel és ital választékát. A ház konferenciatermei a negyedik emeleten foglalnak majd helyet, ahol egy 1000 és egy 440 négyzetméteres bálterem és 650 négyzetméteres tanácskozótermek állnak a vendégek rendelkezésére. Az ötödik emeletet a rekreációnak és relaxációnak szentelik, itt kap helyet a szálloda wellness-részlege, a fűtött beltéri úszómedence, valamint a torna- és a fitneszterem.
Kempinski szálloda lesz Xiamen legnagyobb épülete
A Kempinski Hotels nyerte el a menedzsment szerződését annak az új, ötcsillagos szállodának, amely Kínában, Xiamenben épül majd.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Új bisztrómárka a Danubius egységeinél
Budapesten és Balatonfüreden.
Luxusüdülővé alakítják át Berlusconi sokat látott szardíniai villáját
Új korszak kezdődhet Szardínia egyik legismertebb és legtitokzatosabb ingatlanának történetében.
Felmérés az európai szállodapiacról
A befektetők több mint 90 százaléka fenntartaná vagy növelné szállodapiaci kitettségét, miközben Budapest is egyre erősebb pont a nemzetközi beruházók radarján.
Mandarin Oriental: visszatérés a Fülöp-szigetekre
A luxuszsálloda-márka idén télen tér vissza Manilába.
Mövenpick: hotelnyitások Európában és Ázsiában
Hotelnyitások Montenegróban, Horvátországban, Üzbegisztánban és Örményországban.
A szálloda, ahol a retro a vendégélmény része
Saját bakelitlemezt adott ki a TRIBE Hotels.
A Balti-tenger legnagyobb szállodája nyílik Lengyelországban
A napokban fogadja első vendégeit a Balti-tenger térségének legnagyobb szállodája.
Új központi értékesítési vezető az Accent Hotelsnél
Kristóf Kitti júniustól a szállodalánc központi értékesítési vezetőjeként folytatja pályafutását.
Alig jelent meg a rendelet – máris tiltakozik a szakma
Rövid a határidő: augusztusig rendezni kell a vendégmunkások helyzetét.
Tűz egy zalakarosi szálloda alagsorában
A zalakarosi és a nagykanizsai hivatásos tűzoltók rövid idő alatt eloltották a tüzet.
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?
Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről
Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.