Senkit sem hagynak cserben, mindenki utazni fog – ígéri a QuaesTour

A QuaesTour csütörtök este elektronikus levélben arról értesítette partnereit, hogy a Quaestor Csoporthoz tartozó pénzügyi társaság (Quaestor Financial Hrurira) csődje miatt megváltozott helyzethez igazodva átalakítja, ugyanakkor folytatja működését.

A bejelentett változások közül a legfontosabb, hogy a QuaesTour lehetővé teszi az ezt kérő utasok részére, hogy közvetlenül kapcsolatba kerüljenek utazásszervezőjükkel.

A QuaesTour nyilatkozatát az alábbiakban közöljük:

„Az elmúlt napok vezető híre volt, hogy a QUAESTOR Csoport fontos tagja, a QUAESTOR FINANCIAL HRURIRA Kft. több évtizedes, sikeres működés és piaci jelenlét után 2015. március 09-én kénytelen volt csődöt jelenteni.

Mit kell tudni ilyen helyzetben a QuaesTourról?

• Az első és legfontosabb, hogy egyetlen utasunk sem kerül emiatt bajba: mindenkit elutaztatunk és mindenkit visszahozunk!

• A szakma több szereplőjének és Ügyfeleink többségének bizalmát élvezzük továbbra is, a megszokott és korrekt működésünknek köszönhetően!

• Nem áll le az élet! Folyamatosan érkeznek új ügyfélmegkeresések és megrendelések; felveszünk és teljesítünk új foglalásokat. 20 éve ez a szakmánk és azt szeretnénk, hogy ez maradjon az elkövetkező 20 évben is. Szeretjük és értünk ahhoz, amit csinálunk.

• Nem gazdálkodunk az Ügyfelek pénzével, azt azonnal továbbítjuk! Ha valaki csak egy percig is aggódna, szeretnénk megnyugtatni: nem őrzünk, és nem tárolunk Ügyfeleinktől beszedett utazási díjakat. Azokat késlekedés nélkül, a kiállított számláknak megfelelően továbbítjuk partnereinknek, szerződéses utazásszervező alvállalkozóinknak!

• Továbbra is mi vesszük fel a telefont, sőt, minden Ügyféllel azonnal és közvetlenül kapcsolatba lépünk! Minden Ügyfelünkkel személyesen egyeztetünk foglalásáról.

• Kialakítunk egy rendszert, amely segítségével azon Ügyfeleink, akik szeretnének a továbbiakban közvetlenül utazásuk szervezőjével kapcsolatba kerülni, ezt megtehessék annak érdekében, hogy megrendelt utazásukat ne kelljen lemondani és újrafoglalni!

• Átalakítjuk működésünket alkalmazkodva a kialakult helyzethez, ehhez a tervek elkészültek, a szükséges lépéseket haladéktalanul megtesszük és azokról folyamatos tájékoztatást adunk!

Maximálisan elkötelezettek vagyunk abban, hogy továbbra is utaztatással foglalkozhassunk, az Ügyfeleink és üzleti partnereink legnagyobb megelégedésére.

Köszönjük töretlen bizalmatokat és eddigi türelmeteket, bízva a jövőbeni további sikeres együttműködésben!

QuaesTour Kft.”


Bárki által elérhető nagysebességű internet a lett légitársaság fedélzetén

Bárki által elérhető nagysebességű internet a lett légitársaság fedélzetén 

A lett airBaltic légitársaság az első, amely ingyenesen bevezeti a SpaceX Starlink nagysebességű internetet az Airbus A220-300-as flottáján.
Előzetes kártérítés landolt a torontói repülőgép-baleset utasainál

Előzetes kártérítés landolt a torontói repülőgép-baleset utasainál  

A Delta Air Lines 30 000 amerikai dollárt (11.500.000 forint) ajánlott fel minden utasnak, aki a hétfőn Torontóban kényszerleszállást végrehajtó repülőgépen tartózkodott.
Latin-Amerikában is ott robognak a zöld buszok

Latin-Amerikában is ott robognak a zöld buszok 

A Flix erősíti jelenlétét a latin-amerikai buszpiacon.
Jól indult az év a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

Jól indult az év a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren 

Minden idők legmagasabb januári utasforgalmával indult az év a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
Feltűnőbb színt kapnak a szegedi villamosok

Feltűnőbb színt kapnak a szegedi villamosok 

A szürke Tram-train járatok élénk sárga színben pompáznak ezentúl.
Jön az új KRESZ?

Jön az új KRESZ? 

A 27 oldalas dokumentum célja a jelenlegi, nehezen átlátható szabályrendszer korszerűsítése és a mai közlekedési szokásokhoz igazítása.
Minden, ami eddig tudható a Torontóban landoló és átforduló gépről – VIDEÓVAL

Minden, ami eddig tudható a Torontóban landoló és átforduló gépről – VIDEÓVAL 

A baleset egy erős havazást követően történt.
Ezeket az utakat jobb, ha két napig elkerüli

Ezeket az utakat jobb, ha két napig elkerüli  

Kedden és szerdán lezárások lesznek Budapesten delegáció közlekedése miatt.
BKK: hamarosan indul a Flórián téri felüljárók felújítása

BKK: hamarosan indul a Flórián téri felüljárók felújítása 

Március elsejétől lezárják a déli hidat.
Törökország új, nagy sebességű vasúti összeköttetést indít

Törökország új, nagy sebességű vasúti összeköttetést indít 

Az új nagysebességű vonat mindössze 3 óra alatt összekapcsol két fő európai várost.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.