{youtube|id=CJLX8qZW30c}
Rubik-kocka gyümölcsökből
Ifjabb Rubik Ernő 1974-es találmánya, a bűvös kocka, melyet 1980-ban neveztek át Rubik-kockává, hamar meghódította az egész világot. Az elmondottak fényében nem csoda, hogy a játék valamilyen úton-módon végül a gasztronómiában is felütötte a fejét. A most következő videóban megtekinthetjük, hogy miként is hozható össze felkockázott gyümölcsökből a világ egyik legnépszerűbb játékának étvágygerjesztő másolata.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Ünnepélyes kéknyelű kóstoló Badacsonyban
Átalakulás a globális és hazai italkultúrában
Rendhagyó logisztikai központavató és büféasztal bemutató
Magyar sikerek a londoni borversenyen
Kész a Váli Birtok amfórás kéknyelűje
Sáppusztán készítik Magyarország legjobb pálinkáját
Sörcsapolási titkok Múzeumok Éjszakáján
Lángok, koktélok és világkonyha – kerti partival ünnepel a fővárosi bisztró
Olasz luxus Budapesten – megnyílt a Cova
Michelin-kalauz: Szlovénia tovább erősít
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?