A budai üzlet bezárásával a tulajdonosok jelezték: a búcsú nem végleges, csupán új helyszínen folytatják a munkát.
A népszerű brunchozó a Margit-híd másik oldalán, a Radnóti Miklós utcában talált új otthonra.
A tulajdonos házaspár, Dékány Béla és Dékány Réka egy tágas, napfényes üzlethelyiséget alakított át a már jól ismert hangulatot megőrizve, amely 2026 elején nyitotta meg kapuit, derült ki a welovebudapest.com cikkéből.
Fotó: Törökméz Facebook oldala
Az új helyen az ismert név, barátságos vendéglátás és a már bevált fogások várják a látogatókat.