A Peking üzleti negyedének szívében, és egyúttal a diplomatanegyed közelében fekvő új szállodáben egy sor étterem és bár is helyet kapott. Ezeknek mintegy fele már megnyitott, augusztus közepére pedig már mind üzemben lesz. A City Wall Bistro a nyugati konyha specialitásait kínálja egész nap. A Provincia éteremben a pizzákat, tésztákat és a tapas-okat lehet megkóstolni. A Hawka étterem különböző ázsiai városok ételeit kínálja, a Pearl pedig az autentikus kantoni konyha ételeit. A Lobby bár egész nap működik, éjjel pedig élő műsorokat kínál. Ami a rekreációs lehetőségeket illeti, a szállodában van fitnesz-központ és fűtött belső medence. Szeptember közepén nyit a Quan Spa, ahol 14 kezelőszoba várja a vendégeket. A szobaszervíz 24 órán át igénybe vehető, van mosoda, business center, ajándékbolt. A szállodának három bálterme és több mint tíz egyéb terme van; összesen 4 ezer négyzetméternyi területen lehet banketteket és találkozókat rendezni. A nagy bálteremben akár 750 fős ültetett vacsorát is lehet tartani. (www.eturbonews.com)
Gigaszállodát nyitott Pekingben a Marriott
A napokban nyitotta meg Pekingben a Marriott International az USA-n kívüli legnagyobb szállodáját, az 1312 ágyas a Peking Marriott Hotel City Wall-t.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Új bisztrómárka a Danubius egységeinél
Budapesten és Balatonfüreden.
Luxusüdülővé alakítják át Berlusconi sokat látott szardíniai villáját
Új korszak kezdődhet Szardínia egyik legismertebb és legtitokzatosabb ingatlanának történetében.
Felmérés az európai szállodapiacról
A befektetők több mint 90 százaléka fenntartaná vagy növelné szállodapiaci kitettségét, miközben Budapest is egyre erősebb pont a nemzetközi beruházók radarján.
Mandarin Oriental: visszatérés a Fülöp-szigetekre
A luxuszsálloda-márka idén télen tér vissza Manilába.
Mövenpick: hotelnyitások Európában és Ázsiában
Hotelnyitások Montenegróban, Horvátországban, Üzbegisztánban és Örményországban.
A szálloda, ahol a retro a vendégélmény része
Saját bakelitlemezt adott ki a TRIBE Hotels.
A Balti-tenger legnagyobb szállodája nyílik Lengyelországban
A napokban fogadja első vendégeit a Balti-tenger térségének legnagyobb szállodája.
Új központi értékesítési vezető az Accent Hotelsnél
Kristóf Kitti júniustól a szállodalánc központi értékesítési vezetőjeként folytatja pályafutását.
Alig jelent meg a rendelet – máris tiltakozik a szakma
Rövid a határidő: augusztusig rendezni kell a vendégmunkások helyzetét.
Tűz egy zalakarosi szálloda alagsorában
A zalakarosi és a nagykanizsai hivatásos tűzoltók rövid idő alatt eloltották a tüzet.
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?
Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről
Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.