Nevet változtat a Park Inn

A Carlson Hotels Worldwide egyik brandje, a Park Inn nevében a jövőben szerepelteti majd a Radisson nevet is. A névváltásra 2011 végére a teljes portfólióban sor kerül.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

A Carlson elsőszámú franchise üzemeltető partnere Európában, a Közel-Keleten és Afrikában a Rezidor Hotel Group, amely a Carlson másik brandje, a Radisson házait is működteti ezekben a régiókban. A Rezidor a közelmúltban márkázta át a Radisson SAS portfolióba tartozó házakat Radisson Blu-vá, és most arra készül, hogy a 24 országban 95 házat felölelő Park Inn brandet a Radisson névhez kapcsolja.

A Rezidor ügyvezetője, Kurt Ritter meg van győződve arról, hogy a Park Inn by Radisson megnevezés mind a Park Inn hotelek, mind a Radisson nevét öregbíti majd. 2011 befejeztével az összes Park Inn ház a Radisson nevével közösen szerepel Európában, a Közel-Keleten és Afrikában is.

Hazánkban egyelőre egy Park Inn ház üzemel négycsillagos wellness hotelként Sárváron, amely a márkára jellemző otthonosságot és barátságosságot többek között az élénk színek bátor használatával igyekszik megteremteni.


Eurostat: emelkedő vendégéjszaka számok az EU-ban

Eurostat: emelkedő vendégéjszaka számok az EU-ban  

A legnagyobb növekedést a turisztikai szálláshelyeken eltöltött éjszakák számában az év első negyedévében Írországban jegyezték fel.
Személyi változás a Hunguestnél

Személyi változás a Hunguestnél 

A nyugat-magyarországi Bükfürdőről érkezik a horvátországi Hotel Miramar új igazgatója.
Michelin-kulcsos elismerés az erdélyi luxusbirtoknak

Michelin-kulcsos elismerés az erdélyi luxusbirtoknak 

A Maros megyei Keresd faluban található luxusbirtok bekerült a Michelin Guide szállodaválogatásába.
Friss MSZÉSZ Trendriport

Friss MSZÉSZ Trendriport 

A tavalyinál gyengébb áprilist zártak a hazai szállodák a KSH adatai szerint.
Milyen legyen a jövő szállodája?

Milyen legyen a jövő szállodája? 

A vendégszámmal együtt a kihívások is nőnek.
MSZÉSZ-közgyűlés: Balaton vs. horvát tengerpart

MSZÉSZ-közgyűlés: Balaton vs. horvát tengerpart  

Mi rejtőzik valójában a szálláshelyek árai mögött?
MSZÉSZ tavaszi közgyűlés: „Helyettes államtitkárt kap az ágazat”

MSZÉSZ tavaszi közgyűlés: „Helyettes államtitkárt kap az ágazat” 

Alelnökök vezetik a tavaszi közgyűlést Somlyai Zoltán, az eddigi elnök lemondását követően.
Új korszak kezdődik Sárváron

Új korszak kezdődik Sárváron 

Stratégiai jelentőségű szállodavásárlással erősíti jövőjét a Sárvári Gyógyfürdő Kft.
Utolsó állomás, avagy minden jó, ha a vége jó

Utolsó állomás, avagy minden jó, ha a vége jó 

Négy rangos Klasszis TopDesign-díj, telt házas hétvégék, századfordulós elegancia és kortárs luxus – a Petit Bois Füredben minden adott egy sikertörténethez. Klasszis TopDesign zsűrink tagjaival pünkösd beköszöntével végigbarangoltuk a házat.
Új vezetői kinevezés a Hunguestnél

Új vezetői kinevezés a Hunguestnél 

Maráczi Gábor portfóliófejlesztési vezetőként csatlakozik a magyar tulajdonú szállodalánchoz.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.