Fapados és prémium termékeket is kínál a Brussels Airlines

Megreformálja árképzését a belga légitársaság: szeptember elsejétől az Európán belüli járatokon “fapados” és all inclusive áron is lehet náluk jegyet foglalni.

A jövőben négyféle kategóriában kínál jegyet európai járatain a Brussels Airlines. A legolcsóbb retúrjegy 69 euróért lesz elérhető, adókkal és illetékekkel. Az árképzés átalakítását széleskörű piackutatás előzte meg, ennek eredményei alapján döntöttek a termék diverzifikálása mellett.

“Elmúltak azok a napok, amikor a légitársaságok döntöttek az utasok helyett. Manapság az utas maga választja ki azt a szolgáltatási színvonalat, amely legjobban megfelel az igényeinek. Az új termékeinket annak alapján alakítottuk ki, hogy mit akarnak igazán az utasok – nyilatkozta Bernard Gustin, a Brussels Airlines vezérigazgatója.

Szeptember elsejétől a Brussels Airlines utasai négy termék közül választhatnak Európán belüli utazásaikon, ezek a következők: check&go, light&relax, flex&fast és bizz&class.

A check&go az árérzékeny utazóknak szól, azoknak, akik olcsón akarnak repülni, nem adnak fel csomagot, nem kérnek ingyenes fedélzeti ellátást és elfogadják, hogy nem módosítható a jegyük. A retúrjegyár ebben a kategóriában 69 eurótól indul.

A light&relax kategória 109 eurótól foglalható (retúr), itt már lehet feladott poggyász, sőt ülőhelyválasztást is kínálnak, ráadásul a jegy módosítható.

A flex&fast tulajdonképpen a jelenlegi b.flex economy + termék továbbfejlesztett változata. Elsősorban olyan üzletembereknek szól, akik nem akarnak időt vesztegetni a repülőtéren és a repülőgépen, módosíthatják jegyüket és akarnak egy ételt/italt a fedélzeten.

A bizz&class a Brussels Airlines új business class terméke, prémiumszolgáltatásokkal, fine dining élményekkel a levegőben és a reptéri váróban.

Az új kereskedelmi stratégiához új szlogen is társul: “We go the extra smile” vagyis “ Messzebb megyünk még egy mosolyért!”


Épülhet a repülőtéri gyorsvasút

Épülhet a repülőtéri gyorsvasút 

A beruházás előkészítése az ezt részletező kormányhatározat alapján elkezdődött, a koncessziós pályázatokat fél éven belül kiírhatják.
Kompjárat indult Dubrovnik és Kotor között

Kompjárat indult Dubrovnik és Kotor között 

A politikus közölte, az új kompjárattal erősíteni kívánják a baráti és gazdasági kapcsolatokat a két ország között.
Krétára indít charterjáratot Debrecenből a Kartago Tours

Krétára indít charterjáratot Debrecenből a Kartago Tours 

Az utazásszervező új úti céllal bővítette debreceni indulású ajánlatait.
Új korszak kezdődik a low cost légitársaságnál

Új korszak kezdődik a low cost légitársaságnál 

A Wizz Air célja, hogy 2029-re kizárólag új generációs, neo gépeket üzemeltessen.
Repülési élmény autista gyerekeknek

Repülési élmény autista gyerekeknek  

Autizmussal élők számára szerveztek repülési próbát a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
Így nőtt a római nemzetközi repülőtér forgalma egy év alatt

Így nőtt a római nemzetközi repülőtér forgalma egy év alatt 

2019 óta tízmillióval emelkedett az érkezők és indulók száma, hosszabb távon pedig 60 millió fölötti utasforgalmat akarnak elérni.
Wizz Air: csalók élnek vissza a légitársaság nevével!

Wizz Air: csalók élnek vissza a légitársaság nevével! 

Csalók próbálnak pénzt kicsalni az utazóközönségtől.
Új logisztikai csomópontot nyitott a lett légitársaság

Új logisztikai csomópontot nyitott a lett légitársaság  

A régió egyik legmodernebb áruszállító HUB-ja üzemel ezentúl a rigai reptéren.
HungaroControl: paradigmaváltás, fejlesztések és még több légiforgalmi irányító

HungaroControl: paradigmaváltás, fejlesztések és még több légiforgalmi irányító 

Május 26-án Turi Ferenc vezérigazgató és Bárány Ákos kommunikációs és marketing igazgató a nyári csúcsszezonra való felkészülésükről tartott beszámolót.
Kutyafogadó a római reptéren

Kutyafogadó a római reptéren 

A Dog Relais az első olyan kutyáknak szánt fogadóhely, amelyet olasz repülőtéren hoztak létre.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.