A kedvezményes kiegészítő jegy a BudapestGO alkalmazásban érhető el és papíralapú bérlettel is használható – tette hozzá.
Fotó: Karácsony Gergely Facebook oldala
A 14 év alattiak, a 65 év felettiek és a nyugdíjas bérlettel vagy MÁK-igazolvánnyal utazók továbbra is díjmentesen utazhatnak a járaton – közölte a főpolgármester.