A fülbevaló egységet teremt a megjelenésben, csak a megfelelőt kell választani

Az igényes nők szeretnek adni a külsejükre, ez tükröződik a bőr- és hajápolástól kezdve a kézápoláson keresztül az öltözködésig mindenen. Azonban nemcsak a ruhák és a cipők, hanem az egyéb kiegészítők is fontosak lehetnek.

Nem mindegy, milyen táskát választunk a szettünkhöz, és természetesen az ékszerekkel is mellé lehet lőni, ha nem vigyázunk. Különösen nagy figyelmet érdemel a fülbevaló, mert az szem előtt van, mindenkinek találkozik vele a tekintete, aki ránk néz.

A FEIL kínálatából számtalan típus közül választhatunk, akár a hétköznapokra keresünk fülbevalót, akár ünnepi alkalomra vagy szabadidős tevékenységhez. Ha színházba, előadásra, kiállításra vagy bármilyen nívós rendezvényre megyünk, akkor is érdemes körülnézni, mert rengeteg ragyogó ékszer várja az érdeklődőket.

Számtalan különböző kivitelben kapható

Az arany a sárga mellett fehér és vörös árnyalatban is kapható. A klasszikus hagyományokat, a letisztult eleganciát a sárga képviseli, a fehér modernebb és energikusabb hatást kelt. A vörös a romantikus álmodozók színe, bájával nagyon elragadó a megjelenése. Ezüst fülbevalókat is választhatunk, amennyiben az közelebb áll a stílusunkhoz.

A klasszikus, a modern, a romantikus és a vagányabb dizájnt kedvelők mind eltérő stílust képviselnek, ami a fülbevalók világában is megmutatkozik. A formaviláguk annyira színes, hogy mindenki megtalálhatja a hozzá legjobban illő modelleket.

Valaki a lógós típusokat kedveli, valaki az egészen piciket. Mindkettő változat lehet kövekkel kirakott is, amelyeknek az anyaga és a mérete is számtalan lehetőséget rejt. Azt szokták mondani, hogy cipőből sosem elég egy nőnek, de valójában ez a fülbevalókra is igaz. Ez egy apró, de mégis jelentőségteljes kiegészítő, ami kiválóan fel tudja dobni a megjelenésünket.

Miért szeretik a hölgyek a fülbevalókat?

Egy jól megválasztott minőségi fülbevaló csodálatos összhangot tud teremteni a külsőnek. Nem hivalkodó, de mégis észrevehető, mert része az öltözéknek. Egy másik ékszerrel, például egy nyaklánccal vagy nyakékkel tökéletesen ki tudják egészíteni egymást.

A fülbevaló arra is alkalmas, hogy kihangsúlyozza az arc formáját és kisugárzását, valamint természetes báját. A frizurával együtt szintén harmonikusan mutat, kölcsönösen kiemelik egymás egyediségét és szépségét.

Ami pedig az igéző női szemeket illeti, mi sem lehet alkalmasabb megmutatni ragyogásukat, mint egy drágaköves fülbevaló!

Az arany fülbevaló előnyei

Az arany maximális kopásállósággal rendelkezik, ezért tartós és strapabíró, ráadásul ragyogásából sem veszít. Amennyiben arany fülbevalót vásárolsz a FEIL kínálatából, évtizedek múlva is büszkén tudod majd viselni.

Akár személyre szabottan is kérheted az általad preferált ékkővel, ami hozzád a legjobban illik. Az ékszer vonzó külsőt nyújt viselőjének, és stílusos keretet biztosít a megjelenéséhez

 


Indul a Muslinca Bringakör

Indul a Muslinca Bringakör 

A Muslinca Bringakör egy ingyenes, játékos, felfedező jellegű kerékpáros kihívás.
 Érdekes belföldi úti célok a hosszú hétvégén

Érdekes belföldi úti célok a hosszú hétvégén 

Siófok a legnépszerűbb pünkösdi úti cél belföldön az egyik szállásfoglaló portál friss foglalási adatai szerint a közelgő hosszú hétvégén.
Közel félezer pályázat az idei Virágos Magyarország versenyen

Közel félezer pályázat az idei Virágos Magyarország versenyen 

Az országos környezetszépítő verseny legnépszerűbb kategóriái 2025-ben az Év főtere és az Év fasora.
 Nyugdíjasok megpróbálják beállítani Phileas Fogg rekordját

Nyugdíjasok megpróbálják beállítani Phileas Fogg rekordját 

Negyven nap, majdnem 30.000 kilométer, 3274 gyalogló.
Kulturális randevú Göcsejben

Kulturális randevú Göcsejben 

Az eseménysorozat a göcseji dombok között idén 22 településen több mint 60 programot és közel 100 élményt kínál a „fenntartható lassúság” jegyében.
Indul a nyári szezon a Tisza-tó fővárosában

Indul a nyári szezon a Tisza-tó fővárosában 

Ezen a nyáron is rengeteg kalanddal és élménnyel vár Tiszafüred.
Megvan az Év kerékpárútja

Megvan az Év kerékpárútja  

Az Év kerékpárútja címet hatodik éve dönti el szavazással a nagyközönség, idén a Murakeresztúr kör nyerte el a címet 2938 szavazattal.
Nosztalgiagőzös és galambröptetés Fehérváron

Nosztalgiagőzös és galambröptetés Fehérváron 

A pünkösdi hétvégén tovább pezseg a székesfehérvári kulturális élet.
Felgyorsult a Balaton vizének melegedése

Felgyorsult a Balaton vizének melegedése 

A klímaváltozás nemcsak a vízmelegedést hozta el.
Zárva marad a hévízi tófürdő központi épülete

Zárva marad a hévízi tófürdő központi épülete 

Szigetfürdőt terveznek a látogatóknak.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.