Idén először Marokkó és Baszkföld a Fehérvár Travelnél

A 204 oldalas kiadvány 138-féle programot kínál 566 időpontban az áprilistól novemberig terjedő időszakra. Az iroda 23 évvel ezelőtti megalakulása óta minden egyes évben nőtt a programok és az időpontok száma.

A Fehérvár Travel ebben az évben is „5*-os indulási garanciával” hirdeti programjait. Az utazásokra március 14-ig előfoglalási kedvezménnyel lehet jelentkezni. A Fehérvár Travel kulturális körutazásainak népszerűségét mutatja, hogy már az előfoglalási időszak első napján több mint 1600 foglalás érkezett. A jelentkezések feldolgozásán és visszaigazolásán az utazási iroda valamennyi munkatársa gőzerővel dolgozik, ennek ellenére az óriási mennyiség miatt csúszások előfordulhatnak. A Fehérvár Travel munkatársai ezúton is kérik az utazásközvetítő irodák megértését.

A kiadványban a 2018-as programfüzet mindegyik utazása megtalálható, de természetesen újdonságok is várnak az utazni vágyókra, melyek közül „A Baszkföld és Navarra” című repülős körutazást már különösen sokan várták a Fehérvár Travel törzsutasai közül. A decemberi előjelentkezés során néhány nap alatt elfogytak mindkét csoportra a helyek.

A 2019-es év második felére is készül a Fehérvár Travel egy új egzotikus utazással, mely a „legnyugatibb Kelet”-nek tartott Marokkóba kalauzolja el az érdeklődőket. A program meghirdetésére nyáron az utazási iroda honlapján vagy legkésőbb a szeptemberben megjelenő téli katalógusban kerül majd sor.

A nyári katalógus az új programokon kívül is tartogat néhány újdonságot:

  • A vidéki utasokra gondolva az iroda a katalógusában ajánlott székesfehérvári és budapesti szállodák egyébként is kedvezményes árának 75%-át utazási kedvezmény formájában visszatéríti az azt igénybevevők számára. 
  • Kedvezményes parkolási lehetőség Székesfehérváron és a Ferihegyi repülőtér közelében. 
  • Csoportjaik már közel 60 %-át a legkorszerűbb rádiós adó-vevő készülékekkel látják el.
  • A cég saját autóbuszos flottája 2019 márciusában ismét vadonatúj járművekkel – két Setra 515HD típusú autóbusszal – fog bővülni, így a Fehérvár Travel Busz Kft. által ténylegesen működtetett buszok átlagéletkora mindössze 3 év lesz.

    A Fehérvár Travel ezúton is szeretné megköszönni a több száz utazásközvetítő partnerének a munkáját. Nekik is köszönhető, hogy 2017-hez hasonlóan a 2018-as évben is az iroda minden meghirdetett csoportja megvalósult.

    A Fehérvár Travel az idei évben sem vesz részt kiállítóként az UTAZÁS kiállításon. Ennek egyik oka, hogy a sok ezer megrendelés feldolgozása, visszaigazolása miatt minden munkaerőre szükség van az irodában. Az érdeklődők Székesfehérvár város standján juthatnak hozzá a Fehérvár Travel katalógusához.

Forrás: Turizmus Online


TKI: az ágazat szereplői romlónak látták helyzetüket

TKI: az ágazat szereplői romlónak látták helyzetüket 

Az index értéke a múlt havi három pontos emelkedés után négy ponttal csökkent az év hatodik hónapjában.
Új fejezetet nyit a Zsolnay Fényfesztivál

Új fejezetet nyit a Zsolnay Fényfesztivál 

Elképesztő látványvilág költözik a Zsolnay Negyedbe.
MME: ne etesse a vízimadarakat!

MME: ne etesse a vízimadarakat! 

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) hétfőn közzétett lakossági felhívásában arra kér mindenkit, hogy semmivel se etessék a vízimadarakat.
Nyíregyházán és Varsányban bírál a táj- és környezetszépítő verseny nemzetközi zsűrije

Nyíregyházán és Varsányban bírál a táj- és környezetszépítő verseny nemzetközi zsűrije 

Az egyik legjelentősebb nemzetközi környezetszépítő megmérettetés zsűrije június végén érkezett azért, hogy értékeljék a két települést.
Kerékpáros fejlesztés Szolnokon

Kerékpáros fejlesztés Szolnokon 

Új szolgáltatással gazdagodik a RepTár Szolnoki Repülőmúzeum.
Új kerékpáros térkép a Kis-Balatonnál

Új kerékpáros térkép a Kis-Balatonnál 

A kiadvány a kerékpárral és gyalogosan bejárható útvonalakat ábrázolja, megkönnyítve a természetbarát látogatók tájékozódását.
Ünnepi kavalkád a Mélyvölgyben

Ünnepi kavalkád a Mélyvölgyben 

Izgalmas sportprogramok, vidám zenei és gasztró élmények.
Több, mint tízezer nevező a Balaton-átúszáson

Több, mint tízezer nevező a Balaton-átúszáson 

Négy héttel a rajt előtt a 43. Balaton-átúszás összes távja elérte a létszámlimitet.
Éjszakai futóláz Budapesten – telt házas félmaraton napnyugtától

Éjszakai futóláz Budapesten – telt házas félmaraton napnyugtától 

Közel ötezer nevezővel rekordot döntött a 31. KIPRUN Futóest, ahol idén külföldi futóturisták is nagy számban indultak.
A magyar festészet ikonja – új megvilágításban

A magyar festészet ikonja – új megvilágításban 

Egyedülálló digitális művészeti utazás a veszprémi CODE-ban.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.