A létesítményt a XXI. századnak megfelelő műszaki, technikai és biztonsági megoldásokkal újították fel, és több attrakcióval is bővült a kínálata, fogalmazott Kósz Ágota, a Balaton-parti Kft.ügyvezetője.
Fotó: siofok.hu
A siófoki önkormányzat honlapján arról tájékoztatott, hogy a helyi képviselő-testület döntésének értelmében a helyi lakosok 25 százalékos jegyár-kedvezményt kapnak.
A 2006-ban átadott Galeriust 2021 nyarán kellett bezárni műszaki okokból. A fürdő termálmedencéjébe ismét Nagyberényből ideszállított termálvíz kerül – írta a siofok.hu.