Már több mint 20 ezer regisztrált felhasználója van a főváros hivatalos applikációjának, az ÉnBudapestemnek, ahol megannyi kedvezmény várja a városlakókat. Ha rendelkezünk budapesti lakcímmel, már regisztrálhatunk is, így jelentősen spórolhatunk, miközben élvezzük Budapest kulturális és gasztronómiai élményeit.
Az ÉnBudapestem applikációval többek között 10%-kal olcsóbban mehetünk a Katona József Színházba és az Örkény István Színházba, fejenként 10 darab 20%-os kedvezmény vár a fővárosi mozikban. Spórolhatunk, ha meghallgatnánk a Danubia zenekart, és még a Fővárosi Állat- és Növénykert felnőtt belépőjegyéhez is kedvezményesen juthatunk hozzá.
Gasztronómiai élmények is várnak az ÉnBudapestem applikációval. A Szomjas Farkas Craft Pubban érdemes kipróbálni a külföldi sörfőzdék különleges söreit, 20% kedvezmény jár a fogyasztásunk végösszegéből. A Madhouse Budapest Bistro & Craft Beer Bar új reggeli kínálattal várja vendégeit. A kifejezetten hazai alapanyagokból készült frissítő brunchot, akár a menü többi fogását, 20%-os kedvezménnyel élvezhetjük. A Molnár’s Kürtőskalács Kávézó az applikáció felhasználóit szintén 20%-os engedménnyel, illetve november 1. és 10. között két darab 15 grammos ajándék Nutellával várja. A kulináris kalandok a Szamos Csokoládé Múzeumban is folytatódnak. A belépőjegy árából a szolgáltató 20%-ot enged minden felhasználónak.
Az applikációval a szezonális élményekről sem maradunk le. Budapest november 17-i születésnapja alkalmából óriási bulit szervez, és több programra az appon keresztül lehet regisztrálni. A 49-es vonalán közlekedő bulivillamoshoz és az újra megnyitó Merlin rendezvényeihez például szükséges letöltenünk az alkalmazást.
A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei tagintézményeibe pedig november 3-án már meg is válthatjuk 150 forintos belépőjegyünket november 17-re. Az Eötvös10-ben igazi időutazásban lehet része annak, aki ellátogat a 150. születésnap alkalmából színpadra állított BP150 Varieté című előadásra. A jegyár 150 forint és egy minimális kényelmi díj, és máris megtapasztalhatjuk, milyen volt Terézváros és Budapest a boldog békeidőkben.
Az applikáció weboldala: https://enbudapestemapp.hu/
Forrás: 150.budapest.hu