Tűz ütött ki az Ozora Fesztiválon, számolt be a HVG-nek az augusztus 5-éig tartó rendezvény egyik látogatója. A Fejér és Tolna megye határán fekvő Dádpusztán rendezett fesztivál pénteken nyitott, július 25-e a „mínusz második nap”.
Fotó: Pixabay
Valószínűleg előbb az egyik gázpalack gyulladt meg, majd a főzésre használt olaj kapott lángra, és amikor az alkalmazottak poroltóval akarták megfékezni a lángokat, hirtelen minden égni kezdett
– mesélték a szemtanúk.
A gyorsan a helyszínre érkező tűzoltók eloltották a tüzet, a szemtanúk szerint komoly személyi sérülés valószínűleg nem történt, egy embernek égett meg a keze.
A tűzoltók péntek délután még átvizsgálják a területet.